Rezultati kvalifikacija

Kada cemo moci da vidimo rezultate ?

10 Likes

Pratite informacije na sajtu takmicenja https://takprog.petlja.org/srednjaskola

Jel mozemo ocekivati rezultate do kraja dana?

10 Likes

Kada će biti rezultati?

8 Likes

Moze li neko da se oglasi povodom rezultata kvalifikacija?

11 Likes

Zašto ste nestrpljivi. :slight_smile: Takmičenje je radilo oko 1000 takmičara, i za objavu rezultata kvalifikacija je uvek potrebno minimum 24-48h dok se uverimo da je sve prošlo kako treba. :slight_smile:

2 Likes

U pravilniku piše da komisija treba da objavi preliminarne rezultate najkasnije 48h nakon završetka takmičenja, pa bi rezultati trebali da izadju do 23h :smiley:

13 Likes

Jedino nam preostaje da se nadamo… Ne znam zasto ne objave rezultate pa posle proveravaju ko je varao, a ko ne ili sta vec, ali opet sta se ja tu pitam.

8 Likes

У том случају још, најкасније, 13 минута до резултата! :grin:

6 Likes

Evo proslo 48h od kraja kvalifikacija😂

6 Likes

Zvanicno mozemo reci da je Petlja dostigla TLE. Tuzna prica :cry:

17 Likes

Nesto se svakako desava

7 Likes

A joj :joy:

1 Like

Dragi drugari takmicari, mislim da bi trebalo imati malo vise razumevanja za komisiju, a takodje vam preporucujem da stranicu koja vam je po ceo dan otvorena rifresujete jer kad to uradite verovatno cete videti ovo:


Poz :smiley:

4 Likes

Meni se to isto pojavilo, dakle potrebno je samo razumevanje, mnogo ljudi je radilo takmicenje, a ovo je zvanicni ciklus, pa se nepravilnosti moraju otkriti. Buditi razumniji i refresh.

1 Like

Cudni vetrovi nad Kg-om duvaju :slight_smile:

stvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarno

3 Likes

Možete li da ovde prosledite link, meni se ne pojavljuje ništa… Nadam se da nije neki Inspect Element troll :joy:

3 Likes

Mislim da ovo nije mesto za trolovanje :slight_smile:

1 Like


Ni kod mene nema ničeg, pa ako bi neko mogao da kopira link do te tabele ovde to bi bilo lepo

2 Likes