Nemogućnost testiranja zadataka

Poštovani,

Pridružujem se molbi koleginice Svetlane Mandić da omogućite takmičarima da testiraju svoje zadatke, što do sada nije bio slučaj. Verujem da bi im to dosta koristilo.

Unapred hvala,

Vesna Milović

1 Like

Draga Vesna,

Spajam tredove u jedan onda. Prvo pitanje je da li se radi o osnovnoškolskim ili o srednjoškolskim takmičenjima? Da li možete da mi date link ka takmičenju?

Srdačan pozdrav

Poštovani Lazare,

nisam u mogućnosti da pristupim sistemu za takmičenje na kojem mogu da testiram rešenja zadataka sa drugog kruga ovogodišnjih kvalifikacija. Izgleda da link nije ispravan. Da li je problem do mog računara ili još neko ima isti problem? Kada možemo očekivati da problem bude rešen?
Hvala unapred.

Svetlana Mandić

1 Like

Zdravo zdravo,

Da li pričamo o osnovnoj školi ili srednjoj školi? Da li možete da mi date link ka takmičenju da vidim o čemu se radi?

P. S. pomerio sam post ovde pošto je ista diskusija u pitanju

Srdačan pozdrav

Pardon.
U pitanju je takmičenje za srednju školu.
Link je: Petlja - Takprog
Na njemu link do sistema za takmičenje javlja grešku Error 404 Not Found

Trebalo bi da sada radi.

1 Like

Takođe imam rpblem da pristupim zadacima, nakon drugog kruga kvalifikacija. Piše da je dostupno do 26.11. što je verovatno greška (do 26.12. bi trebalo), pa makar da pročitamo zadatke koji su bili!

Hvala.
Učenici sada imaju pristup sistemu za takmičenje i mogu da testiraju rešenja zadataka.
Nastavnički nalozi i dalje nemaju pristup kao što su imali u prvom krugu kvalifikacija,
ali dobro je da barem učenici imaju priliku da provere svoja rešenja.

Srećni praznici