Kvalifikacije

Uspelo! Hvala puno!

1 Like

Dobro vece.
Oko 16h sam krenula da radim zadatke za kvalifikaciju za takmicenje iz informatike za 7.razred.
Imala sam problem prilikom slanja zadatka. To se desava od 17:05 .
Obracala sam se podrsci nekoliko puta. Rekli su mi da uradim Hard refresh. Uradila sam hard refresh preko 10 puta, ali i dalje nisam mogla da posaljem zadatak.
Onda su me uputili da se obratim Vama.
Nadam se da ce problem biti resen i da cu moci da nastavim kvalifikacije.
Unapred hvala

Zdravo,

Šta se dešava kada pokušaš da pošalješ zadatak? Da li dobiješ neku poruku od sistema kada klikneš na dugme pošalji?

Ne dobijam nikakvo obavestenje ili poruku kada posaljem zadatak.
Zaboravila sam da napisem da mi od pocetka takmicenja gore stoji crvena linija i pise ,preostalo vreme:00:00:00,.

Ok. Ušla si u takmičenje Kvalifikacije I, 7. razred?

Koji browser koristiš?

Da.
Google Chrome

Trenutno rešavamo tvoj problem. U međuvremenu, pokušaj da otvoriš takmičenje u nekom drugom browseru i da pošalješ kod.

Sada sam probala preko Microsoft Edge-a.
i dalje nece da posalje zadatak i vreme je 00;00.

pogledaj vremensku zonu svog uredjaja i budi uverena da je podešeno na srpsko vreme

petlja ne uzima online vreme

1 Like

Hvala puno.
Namestila sam vremensku zonu.

1 Like

Poštovani Mateja,

Hvala i na pomoći i na tome što ste mi skrenuli pažnju na to da Petlja ne koristi online vreme.

Biću potpuno iskren, bio sam ubeđen da koristimo online vreme zato što smo ranije već uvideli da nam treba online vreme i, kada su se preko našeg sajta održavala neka internacionalna takmičenja, sećam se da smo baš testirali da li će svima početi u isto vreme i od tada smo nekako u mojoj svesti na online vremenu i nije mi zbog toga uopšte palo na pamet da to može biti problem.

Hvala vam još jednom, a mi ćemo videti da rešimo taj probelm.

Srdačan pozdrav

Не знам коме да се обратим па пишем овде.

ученица Луна Ђокић (ОШ “Вожд Карађорђе” из Ниша, 6. разред) након приступања такмичењу не може да пошаље задатке јер јој пише да је време истекло (слика је у прилогу)

Иста ситуација се десила и у петак.

Молим вас да ми помогнете да детету омогућим учешће на такмичењу.

Негде раније је био одговор за такав проблем да треба подесити време на рачунару. Имате изнад.

1 Like

Evo ga rešenje.

1 Like

Moje dete Luka Cvijović ima problem sa prijavom na takmičenje, ne prikazuje mu se današnje takmičenje na arena petlji. Ni u petak nije radio, danas ima isti problem.

Jana Lazaroj opet ne moze da vidi zadatke. Da li moze pomoc? U petak je radila.

Poštovani,

Ne vidim registraciju sa imenom Luka Cvijović. Vidim da u šestom razredu postoji Igor Cvijović i to sa nalogom NastavnikKG. Da li znate koje korisničko ime Luka koristi?

lukacvi

Poštovani, nema registrovanog takmičara sa nalogom lukacvi. Neka se prijavi ovde sa tim nalogom https://takprog.petlja.org/osnovnaskola/registration i ubrzo nakon toga dodaćemo ga u takmičenje.

Poštovani,

Da li možete da joj odobrite registraciju ovde https://takprog.petlja.org/osnovnaskola/request. Kliknite na odgovarajući razred, pronađite je i kliknite na odobri pored njenog naloga. Ubrzo nakon toga trebalo bi da vidi takmičenje.