Kvalifikacije

U redu je. Samo mi se još jedan učenik ne javlja LukaPetrovic16.

1 Like

I Luka je sada uspeo. Hvala.

1 Like

Ucenik Mihajlo2008 ne može da se ulogije na taj nalog, već može jedino na stari nalog: MihajloTerzic08 sad sam mu odobrila i taj stari nalog da li će moći da pristupi takmičenju?

Da. Hvala!

1 Like

Moji učenici isto ne vide takmičenje, a status je bio odobre još pre više od dva dana! Može pomoć?

Dobar dan, ja sam korisnik naloga ilija_ilijic, sad pišem sa naloga roditelja jer ne mogu sa svog.
Ne mogu da pristupim takmičenju, kad odem na arena.petlja.org ne piše ništa pod aktivna takmičenja. Registrovao sam se za takmičenje i nastavnica kaže da mi je odobrila.
Hvala unapred na odgovoru.

Poštovani Aleksandre,

Vidim da su vaši učenici prijavljeni sa vašim korisničkim imenom. Verovatno je u tome problem.

Dakle, moraju da se prijave sa svojim korisničkim imenima da bismo mogli da ih dodamo u takmičenje.

Porebno je da odu na registracije, popune ih ponovo sa svojim korisničkim imenima i biće dodati u takmičenje ubrzo nakon toga.

Martin Djakovic
“Ja ne mogu da otvorim sajt. Nastavicu da pokusavan, ali svaku put dobijem “Timed out”.”
Ово је порука од ученика.

Zdravo, ne vidim među registracijama registraciju za nalog ilija_ilijic. Probaj da se ponovo registruješ i dodaćemo te u takmičenje.

Srdačan pozdrav

Možete li dodati i MihajloTerzic08, molim Vas?

Ne mogu uopšte da se ulogujem na takprog, piše da ime ili lozinka nisu tačni, a uneo sam tačne podatke.

Zdravo,

Probaj da ponovo podesiš lozinku Petlja ovde. Ako to ne bude radilo, podesiću ti ja neku lozinku da ovo možeš da uradiš. pa je kasnije promeni.

Poštovana Tatjana,

Da li sad uspelo?

Da, hvala Vam puno.

1 Like

Ni to ne radi. Ali možda sam se slučajno registrovao sa naloga roditelja, sa ovog.

Poslao sam ti poruku sa novom šifrom.

Da li mozete vi nekako da mi resite ovo? Ja stvarno ne znam kako to sad da ispravim.

Neka učenici odu na https://takprog.petlja.org/osnovnaskola/registration ovaj link, tu neka izaberu svoj razred i unesu svoje podatke (dake korisničko ime sa koga će se takmičiti i svoj email sa kojim su se registrovali na petlju i sl.)

Ubrzo nakon toga biće im omogućen pristup.

Registrovali su se.

Neka provere da li sad mogu da vide takmičenje