Kvalifikacije

Još uvek ne radi arena. Je l’ može neko barem da pošalje zadatke za osmi razred?

Meni radi arena ali ne mogu da nadjem takmicenje. Vec 1 sat pokusavam da resim ovaj problem.

Da li si sada uspeo?

Nažalost, ne mogu da se podele zadaci u toku trajanja takmičenja.

Zdravo, jesam!

Hvala vam puno!

1 Like

Većina mojih učenika do17,30 nisu mogli da se prijave za kalifikcije. Neki još uvek ne mogu. Kao nastavnik, odobrio sam im naloge. Šta je u pitanju?

Šta je problem koji imaju? Da li ne mogu da pristupe stranici arena?

I jedan od mojih učenika još uvek ne može da pristupi takmičenju. Udje u arenu ali kad klikne na aktivna takmicenja ne desi se ništa. Kako rešiti problem?

Da. Ne mogu da prisupe. Kada odu na stranicu arene, vide samo - buduća, prethodna i aktuelna, a ne dobijaju ništa opcijom aktuelna.

poštovani Gorane,

Koja korisnička imena su u pitanju?

Poštovana Tatjana,

Koje korisničko ime je u pitanju?

Mihajlo2008

Pozdrav,
Ja takodje imam isti problem, prijavljen sam za takmičenje, međutim kada kada udjem u arenu imam samo opcije aktivna, prethodna i buduća takmičenja, ali ne i zadatke.

Zdavo,

šta imaš kada klikneš na aktivna takmičena?

Ne izadje mi ništa kada probam da udjem u aktivna takmičenja, kao da nisam prijavljen, a kada udjem da proverim da li sam prijavljen piše mi kako jesam i kako je nalog odobren.

Ucenik, registrovan i odobren od strane nastavnika, ne moze na Areni da vidi Aktivna Takmicenja i naravno zadatke.

Evo ga, sada imam kvalifikacije.

1 Like

Da li je problem rešen?

poštovani, Da li je problem sada rešen?

Poštovana Jelena,

Ažurirao sam listu takmičara. Da li je problem sada rešen?