Zadatak sa BubbleBee sajta

Imam problem, ako neko moze da mi pomogne, na zadatku Problems/NMS101#problem .
Ja sam program napravio, ali on kaze da ne radi i za svaki primer daje “No output”. Pokusao sam na svom kompajleru u cpp-u da pprobam, i radili su zadaci. Ne razumem. Evo ga kod:

#include "iostream"
#include "string"
using namespace std;
int main(){
	int najveci, prvi, br;
	string s, res="", rez;
	
	cin >> s;
	
	for(int i=0;i<s.length();i++){
		br = 0;
		prvi = i;
		res = "";
		while(s[i] == s[i-1]+1 && i<s.length()){
			i++;
			br++;	
		}
		if(br>najveci){
			najveci = br;
			for(int g=prvi-1;g<=i-1;g++){
				res += s[g];
			}
			rez = res;
		}
	}

	cout << rez;

    return 0;
}

Hvala unapred za pomoc :).

Kada si deklarisao “int najveci” nisi mu dodelio vrednost 0, najveci ce imati neku random vrednost(npr. 6454546…) i nikada ti se nece ispuniti vrednost u ifu da je br>najveci. Zbog toga ti je davalo no output, a takodje u ifu trebas da stavis br>=najveci jer ukoliko nema uzastopnih slova najveci podstring je jedno slovo i opet treba da ti udje u taj if sto u tvom kodu ne bi bio slucaj(0 nije vece od 0 - br>najveci).

A joj. Zapetljao sam se oko drugih stvari pa sam i to zaboravio.
Hvala puno! :smiley:

Takodje nisi obratio paznju da ukoliko postoje 2 string iste duzine - resenje je onaj string cije je prvo slovo ranije u alfabetu. Kod tebe ce rezultat uvek biti zadnji pronadjen string. Ukoliko uneses ghibcd izlaz ce ti biti bcd sto je tacno, ali ukoliko uneses bcdghi resenje ce ti ghi sto je pogresno jer je b ranije od g u alfabetu :smiley: Probaj to sam da ispravis pa ako ne ide posle 10 minuta javi se za pomoc :slight_smile: