ИКТ и Дигитална писменост за седми разред | Zadatak 1 & Zadatak 2 | Problem sa prikazivanjem

Opis problema:
U Zadatak 1 & Zadatak 2 , javlja se greska pri otvaranju downloadovanih fajlova.

Potrebno:
Proveriti fajlove koji su zakaceni na zadatak 1 i zadatak 2.

Link ka zadatku ili odgovarajućoj stranici
Ova poruka je automatski generisana sa lokacije: Petlja

Sada bi trebalo da je reseno. :slight_smile:
Hvala vam puno na ukazanoj gresci, sada su finalne ispravke. :slight_smile:

@NenadMilutinovic Hvala na odgovoru. Sad sam probao ponovo da downloadujem i otvorim fajlove, ne radi.

Поштовани, погледајте и ИКТ и диг. пис. за пети разред. Неке од питалица не функционишу, Квиз рад са сликама, Квиз организација података у рачунару… Знам да имате пуно посла али петаци су нам најосетљивији…
Унапред захваљујем :slight_smile:

1 Like

@Lidija2019 hvala na komentaru. Uvek je velika pomoc ako ste precizni i detaljni u svom komentaru - tada je lakse naci gresku i tada development tim potrosi manje vremena na popravku greske.

Tim Petlje i Inicijativa “Digitalna Srbija” su radili celog leta da pripremi novih materijala, i da poprave greske koje su primecene u prethodnom periodu.

Takodje super je da se sto vise profesora/roditelja/korisnika ukljuci u rano otkrivanje gresaka i tako pomogne Petljinom timu da sto pre moze da popravi nove materijale.

I zato jos jedanput hvala sto pomazete da se greske sto pre nadju i sto pre poprave.

Najlepsi pozdrav,
Zika

1 Like

Moja greska, ja sam ispravljao za peti razred slike ispravicu i putanje ka fileovima. :slight_smile:

1 Like

Da li sada radi?

1 Like

Ako bude javljalo gresku pri otvaranju moracemo da debugujemo problem. :slight_smile:
Da li koristite najnoviji word? Sa kog browsera ste skinuli fileove?

@NenadMilutinovic
Radi super, mogu da downloadujem i da otvorim fajl.
Sada djaci mogu da urade domaci zadatak.
Hvala na uspesnoj popravci. :slight_smile:

@NenadMilutinovic
sada sve radi normalno. Hvala.