Сертификати за завршену обуку

Поштовани,
Када ће стићи сертификати за наставнике, који су прошли обуку за предмет “Информатика и рачунарство” за 5. разред?

Poštovana Natalija,

Planiramo da danas pošaljemo sertifikate.

Svi profesori koji su završili obuku biće obavešteni email-om da su sertifikati poslati.

Поштовани,
Када је други дан обуке за полазнике којима је први дан обуке био 3. март 2018. у Рачунарској гимназији у Београду?
Хвала

Poštovani,

Postoji grupa kojoj će drugi dan biti u subotu i grupa kojoj će drugi dan biti u nedelju. Pogledao sam u našoj bazi i vi ste prijavleni za subotu, 24. marta. Svi nastavnici koji su odslušali prvi dan obuke mogu sutra očekivati mail koji će ih podsetiti na tačan termin obuke.

Poštovanje,
pohadjala sam obuku za 5. razred u Somboru ali mi jos nije stigao sertifikat.
Kako do njega doci?

Poštovana Marijana,

Da li možete da mi kažete gde ste slušali prvi dan obuke? U našoj evidenciji uspeo sam da pronađem Vaše ime na spisku od 5. 11. 2017, sa drugog dana obuke, ali nisam uspeo da Vas pronađem na spisku sa prvog dana obuke kod istog trenera. Da li ste u Somboru slušali i prvi dan?

Oba dana sam pohadjala u Somboru. Prvi dan sam zakasnila dopisala sam se na papir, ako je potrebno mogu poslati slike kao dokaz. Oba puta sam sedela pozadi.
Poz
Marijana

poslala sam vam fotografija sa oba dana obuke.
poy
Marijana

I ja nisam dobila sertifikat. Oba dana bila sam u Somboru.
Nada Zlatanovic