Преузимање диплома са Државног такмичења за ученике ОШ

O kom takmičenju se radi?

Државно такмичење из рачунарства за ученике основних школа

Poruka:

Због захтева за хитно издавање диплома такмичарима из Новог Сада,
обавештавамо да дипломе са Државног такмичења из рачунарства за ученике ОШ
можете преузети у канцеларији Друштва математичара Србије
почев од 30. маја 2019.

Претходно проверити радно време за конкретан дан (тел. 011 3036818)

Срдачан поздрав,
Јелена Хаџи-Пурић

Dobar dan, da li ucenici koji su ostvarili prolaz na sio mogu dobiti diplomu sa drzavnog takmicenja na sio-u?

Поштовани,
понављамо да свако ко жели да добије своју диплому, може је преузети у Канцеларији ДМС-а, али мора претходно да провери радно време Канцеларије за тај дан.

Ако нисте у могућности да дођете у Канцеларију ДМС-а ( Кнез Mихаилова 35/IV),
можете их контактирати ( тел- + 381 11 3036818, емаил drustvomatematicara[at]yahoo.com).
Договорите са Канцеларијом појединости око преузимања диплома.

СИО се одржава 4.јуна у сред нашег радног дана и нисмо у могућности да обећамо да ћемо моћи да уручујемо дипломе.

Чим се заврши СИО, ми из Комисије журимо назад на наш редовни посао за који примамо плату (јер такмичења радимо волонтерски).

Дакле, ми из Комисије нисмо у могућности тог дана да организујемо свечану прославу. Нисам сигурна ни да ће Канцеларија ДМС-а тог дана добити слободан дан да физички уручује дипломе на СИО.

Дакле, ми смо испунили нашу дужност и одштампали, печатирали и потписали дипломе што пре да сви који журе за упис и разне награде имају дипломе код себе.

Али, можемо да обећамо да ћемо кад се заврши школска година организовати свечано уручивање медаља са Државног за ОШ, ЈСИО и ЈСМО.

Шта да радимо, живот и посао имају своја сурова правила.

1 Like