'To vam je nešto u kodu'

Poštovani, zovem se Pavle Potparić, završio sam 6. razred osnovne škole i želeo bih da se prijavim na Letnju školu programiranja. Prilikom popunjavanja formulara izlazi mi greška:
“Napravio si grešku pri unosu razreda. Prilikom pravljenja naloga izjasnio si se da imaš 15 ili više godina.”
Ovaj nalog sam koristio i na takmičenju ove godine gde sam stigao do Srpske informatičke olimpijade.
Molim vas da mi pomognete da se prijavim u Letnju školu programiranja.

Ova poruka je automatski generisana sa lokacije: https://petlja.org/prijavni_formular/318611

Zdravo Pavle,

Kandidate koji su mlađi od 15 godina potrebno je prijaviti putem dečijih naloga na Petlji. Da biste ti i tvoj roditelj ili staratelj kreirali dečiji nalog, potrebno je da oni prvo imaju otvoren nalog na Petlji, a zatim, prateći uputstvo koje se nalazi na sledećem linku kreiraju nalog za tebe: Petlja
Ovo je u skladu sa zakonodavstvom Republike Srbije i politikom privatnosti Fondacije Petlja i na ovaj način štitimo tebe i podatke o tvojoj ličnosti.

Nakon što otvorite dečiji nalog, potrebno je da se ulogujete na nalog tvog roditelja ili staratelja, odete na prijavni formular i tamo izaberete dečiji nalog koji ste kreirali iz padajućeg menija kako biste uspešno završili prijavu za Letnju školu programiranja.

Ukoliko ti bilo gde tokom ovog procesa zatreba još neka pomoć, slobodno nam piši opet.

Pozdrav