'To vam je nešto u kodu'

Iako je detetov nalog registrovan i odobren, i dalje ne vidimo trenutno aktivno takmičenje - kvalifikacije za OŠ 6.razred.

Ova poruka je automatski generisana sa lokacije: https://petlja.org/cpanel/Children

Zdravo,

Da li je nalog odobren za takmičenje? Konkretno, da li ste popunili registraciju na https://takprog.petlja.org/osnovnaskola/registration i nastavnik odobrio?

U ovom trenutku nije važno da nastavnik odobri, ali, da bismo vaše dete dodali u takmičenje, potrebno je da popuni registracioni obrazac na za svoj razred na linku koji sam poslao.

Ne brinite ništa, to će vam oduzeti 2 minuta i nakon toga ćemo vaše dete dodati u takmičenje. Ima sasvim dovoljno vremena :slight_smile:

Srdačan pozdrav

Lazare,
na navedenoj stranici piše “već ste registrovani”, a na desnoj strani “ODOBREN”

Poštovani pojedina deca kojima sam mentor ne mogu da pristupe takmičenju. Svima je status odobren, ali neki uredno pristupaju takmičenju, a neki ne.
Molim vas za pomoć.

Zdravo,

Da li možete da mi napišete o kom se tačno nalogu radi. Čini mi se da dečji nalog, kome je vaš nalog roditeljski, ne mogu da vidim u registraciji.

Svakako ćemo razrešiti problem, ne brinite ništa, samo mi pošaljite o kom se nalogu radi.

Problem nije sa mojom decom, već sa decom kojima sam mentor.

Napište mi, molim vas, koji nalozi imaju problema.

Roditeljski nalog je Radevuj
Detetov je Unavuj

Poštovani, vidim gde je problem. Registrovali ste se sa roditeljskim nalogom, a ne sa nalogom unavuj. ako odete sa naloga radevuj na takmičenje, biće vam vidljivo. Rešenje je da se sa nalogom unavuj registrujete i onda će takmičenje biti vidljivo i kada ste ulogovani preko tog naloga.

Srdačan pozdrav

Petar_Radovanovic
Andrej678
doroteastepanovic
MatijaRand

Pokušao sam da odem na takmičenje ulogovan kao Radevuj i ne vidim ga. Takodje ga ne vidim ni sa Unavuj.
Upravo sam registrovao novi nalog na Unavuj, i pošto ga je nastavnica odobrila, sada vidim takmičenje. Hvala puno!

1 Like

Drago mi je da se razrešilo. Srećno na takmičenju. Ako bude potrebna još neka pomoć, pišite. Nadam se da ćemo uspeti da sredimo sve :slight_smile:

Zdravo,

Trebalo bi da sada mogu da vide svoja takmičenja.

Hvala najlepše!

1 Like