'To vam je nešto u kodu'

Molim za pomoć. Na kontrolnoj tabli nedostaje Moj Kabinet, Upravljanje nalozima…Kolega Lazar Bojičić mi je potvrdio da sam dobila profesorski nalog. Takođe uradila sam pod 1. RobotKarel (linijske, vežbanje, kviz) ali u statistici piše kao da ni jednom nije pokušano niti urađeno (postala sam član grupe kako bi videla šta se dešava i kako sve funkcioniše pre početka rada sa decom) :frowning:

Ova poruka je automatski generisana sa lokacije: https://petlja.org/sr-Latn-RS/cpanel

Poštovana Ivana,

Video sam da je postojala greška kod nas u bazi i nalog vam je tek sada dodeljen (trebalo bi sve da vidite sada na cpanel-u). Izvinite zbog ovoga.

Što se tiče grupe, da li možete da mi kažete o kojoj grupi je reč i videćemo šta se dešava sa statistikom.

Srdačan pozdrav

Poštovani, hvala na brzom odgovoru.
Probala samu grupi PROBA, ali i u grupi 15-B koju sam posle obrisala. Prijavila sam se kod koleginice kao učenik, kod nje se moj progres vidi. Takođe ne vidim se u kabinetu niti mogu da se istom prijavim (ne znam sada koja su ograničenja,možda kao nastavnik i ne mogu sve to, ali mislim da mi je koleginica rekla da ona može). Hvala unapred