'To vam je nešto u kodu'

Poštovni, prijavila sam se na vašu obuku za mikrobitove što će biti organizovana sada u avgustu, pošto sam već imala nalog koji sam kreirala pre par godina dok smo imali obuku u Sremskoj Mitrovici. Koristila sam taj mail sada prilikom registrovnja za ovu digitalnu obuku medjutim meni taj mail više nije u fukciji, nću moći da pristupim obuci pošto šaljete link za pristup na mail. E sada moje pitanje je sledeće, da li postoji mogućnost da mi Vi promenite mail koji mi je sada aktivan (znači da mi ostane user name i pass za taj nalog samo mail na koji će mi stizati obaveštenja od vas da se promeni u marijanalonca@yahoo.com), ili da se ponovo registrujem na vaš sajt?
Da se razumemo, ja za onaj stari nalog znam i UN i PASS, ali samo ovaj link za pristup obuci mi je problem jer neću moći da mu pristupim jer taj mail mi je blokiran i nemam pristup njemu više.

Ova poruka je automatski generisana sa lokacije: https://petlja.org/sr-Latn-RS/Account/ConfirmEmailSuccess

Postovana Marijana,

Najbolje da se javite koleginici Katarini na email: katarina.andjelkovic@petlja.org
Pomocicemo Vam da sve probleme otklonimo. :slight_smile:

Srdacan pozdrav,
Nenad

1 Like