Takmičenje

O kom takmičenju se radi?Osnovna škola

Poruka:Ne mogu da pristupim zadacima za takmičenja

Zdravo Tijana,
Možeš li da napišeš koji si razred i da li si se registrovala za takmičenje?

Moja učenica 7. razred ne vidi zadatlke

Na linku https://arena.petlja.org/join/os8-202324-kvalifikacije1 pojavljuje se samo

Da li želite da postanete učesnik ovog

I to je sve.
Isto je i sa stranicom probnog takmičenja.
Učenik je uredno registrovan kao učenik 8. razreda.

Mojoj učenici kada sam poslala link ka kvalifikacijama ona je dobila obaveštenje da nema pristup takmičenju i da treba da kontaktira organizatora takmičenja. Gde, koga?

Ako ti to piše, verovatno imaš mali ekran. I ja sam imao isti taj slučaj, samo klikni desni klik na stranici na pozadini, zatim Inspect, i nakon toga otvoriće ti se mali prozor sa desne strane. Zatim ga raširi po ivici sve dok ti se ne pojavi dugme DA (da pristupiš takmičenju). Kad klikneš na DA, samo zatvori taj prozor i to je to. Uveri se da koristiš Chrome.

Organizator se kontaktira na takprog.os@gmail.com. Da li se učenica registrovala za takmičenje? Možete li da mi napišete njeno korisničko ime da proverim?

Zdravo, ne otvara mi se meni Buduća takmičenja. Osnovna škola - 7 razred

Ne mogu da pristupim takmicenju.

Da li sada možete sa pristupite takmičenju?

mogu.hvala.

Odobrila sam dva učenika sa pogrešnim podacima. Niame nisu upisali prezimena sa kvačicama. Da li je to moguće ispraviti naknadno? Srednja škola je u pitanju. Bojim se da će se obrisati rezultati iz prvih kvalifikacija ako ih budem brisala i nanovo registrovala. I da li je potrebno staviti ime i prezime na ćirilici?

Poštovani, moj učenik 6 razreda ne mže da pristupi takmičenju.

Poštovani moj učenik ne može da pristupi takmičenju