Rezultati kvalifikacija

Postovani,
Kada ce izaci rezultati prvog kruga kvalifikacija?

4 Likes

Ima vec dosta pitanja na istu temu, niko iz komisije nije odgovorio vec ceo jedan dan, mozes da pratis i druga pitanja koja su na vrhu algore, pa kad odgovore da vidis…

1 Like

Kad ce da izadju rezultati kvalifikacija?

6 Likes

Dobro veče poštovani, kada se rezultati prvog kruga kvalifikacija mogu očekivati?

8 Likes

@Komisija_OS recite nam kada će rezultati, mnogo smo u neizvesnosti

5 Likes

Zdravo svima,

Pretpostavljam da ste već videli, ali zlu ne trebalo:

Dostupni su rezultati ovde Petlja - Takprog

Srdačan pozdrav

1 Like

Поштовани, имали смо проблема приликом регистрације (због ћирилице) и сада ме нема на списку са резултатима. Молим помоћ.

Zdravo,

Piši na adresu takprog.os@gmail.com

To je adresa komisije za takmičenja u osnovnim školama Društva matematičara Srbije. Siguran sam da će ti brzo odgovoriti.

Srdačan pozdrav

1 Like

Написано пре три сата и одговора нема…

Zdravo,

Iako nisam član Komisije, siguran sam da se neće uvrediti da odgovorim u njihovo ime u ovom slučaju.

Dakle, u ime kolega iz @Komisija_OS DMS-a i svih ljudi ovog sveta koji odgovaraju na mejlove i zahteve korisnika, zamolio bih te za malo strpljenja. Takmičara ima stotine, komisija je jedva dvocifrena. Pored toga, Pravilnikom (sekcija 8. Žalbe, tačka 8.5) je definisano da će komisija na svaku žalbu odgovoriti najkasnije do objavljivanja konačnih rezultata (10 dana nakon isteka roka za žalbe (traje najkraće 48 sati od objavljivanja preliminarnih rezultata)), tako da ni formalno nije prekršena procedura.

Realistično, siguran sam da nećeš čekati odgovor 10 dana, ali zamolio bih te za malo strpljenja i razumevanja. Ljudi iz komisije se trude da svakoj žalbi posvete pažnju, što ipak iziskuje malo vremena. Jasno mi je da je čekanje stresno za takmičare i žao mi je što ti ceo ovaj proces izaziva nelagodu. Dodatno, drago mi je da ti takmičenje toliko znači i da si toliko angažovana oko cele stvari. Ne brini ništa, siguran sam da ćeš uskoro dobiti odgovor.

Srdačan pozdrav

2 Likes