Problem u zadatku 'Orijentacija trougla'

Zdravo!

Opet ja :smile: (naisla sam na novi problem :sweat_smile:).

Pitanje ili opis problema

Ovaj put je svaki test primer bio WA. Kad mi se to desi, uvek prvo proverim da nije do ‘formata’ svog output (velikim slovom pocela, a treba malim, dve tacke izmedju ili razmak i slicno). Po test primeru datom u zadatku, nista mi nije drugacije. Proverim logiku, ne vidim gresku. Odem do data resenja (u C++).
Prvo resenje od dva data, odgovara logici koju sam ja upotrebila (razlika je bila sto sam ja imala funkciju koja to radi umesto da je sve u main-u). Prekopirala sam prvo resenje kod sebe da vidim da li mi je omaklo nesto u formatu. Primetila sam da ima jedan novi red nakon output-a, sto do tad u zadacima nije bila praksa. Izmenim to kod sebe i posaljem svoj blago izmenjen kod na evaluaciju, ali nista se nije promenilo, i dalje sve WA.

Na kraju sam kopirala prvo dato resenje i poslala na evaluaciju da bih i tad dobila sve WA!

Uzela sam drugi ponudjeni kod i samo poslala na evaluaciju i tu su par RTE, a preostali WA.

P.S. Logicki, program radi, tj. radi na datim test primerima, kao i na par mojih, samim tim, da je logicki problem, bar bi neki bio OK.

Link ka zadatku ili odgovarajućoj stranici

https://petlja.org/BubbleBee/r/problemi/Zbirka/orijentacija_trougla

2 Likes