Problem sa zadatkom

Zdravo, imala sam problem sa zadatkom “MAZE”, jer mi je sve vreme vracao RTE za sve moje inpute. Kod mene je lepo radio, samo sto sam na kraju prilagodila ucitavanje sa standardnog ulaza u main-u tako da odgovara opisu iz zadatka, pa ne znam da li je to u pitanju. Da li je moguce da mi zadatak bude pregledan u ovom slucaju? Izvinjavam se sto tek sada pisem ali sam bila u skripcu sa vremenom pa sam zadatke predala pred kraj takmicenja. :melting_face:

Koliko vidim postoji problem sa procesiranjem input-a, pošto rezultat input metode delite u dve linije (a ta metoda uvek učitava jednu) i onda dobijete IndexError. Kada se to ispravi, rešenje više nije dobijalo RTE. Naknadno pregledanje zadatka nam nije praksa, tako da ostaje trenutno stanje.

Ahhh, jasno, u zurbi sam to zabrljala, moja je greska sto sam submit ostavila za kraj a testirala sam samo na jednom primeru tu izmenu za ucitavanje…hvala na odgovoru, znacilo bi mi naravno ako bi to moglo na neki nacin da se uzme u razmatranje jer je dosta vremena utroseno za izradu zadatka, pa je steta da zbog toga dobijem 0. Hvala u svakom slucaju. :blush: