Problem sa zadatkom - Geometrijski algoritmi vizuelizacija

Dobar dan,

Imam problem sa zadatkom.
Tekst zadatka glasi:
“Написати програм који омогућава кориснику да кликовима зада произвољан број тачака, а приказује задате тачке и најмањи рам (поравнати правоугаоник) који их садржи.”
Uradio sam zadatak, ali neće ništa da crta i ne mogu da nađem problem.

Zdravo,

Koliko vidim pokušavaš da pokreneš program u VSCode-u ako se ne varam? Da li imaš podešene sve ekstenzije, i kompajler potrebne za pokretanje koda u tom okruženju?

Da li ti se u terminalu ispisuje neka poruka o grešci nakon pokušaja da pokreneš kod?

Pozdrav,

David

Zdravo,

Ovo je Visual Studio Community 2022, ne Code.
Ne ispisuje bilo kakvu grešku, samo ne uspeva da nacrta bilo šta. Zato mi nije jasno o čemu se radi.

Pozdrav,
Nikola

Zdravo,

Kako pokušavaš da pokreneš kod? Da li se apsolutno ništa ne desi kada probaš da ga pokreneš?

Pojavi se prozor ali se u njemu nista ne desava. Samo kompajliram i kliknem na Start without debugging

U samom kodu rekao bih da je logika sasvim u redu, mada nisam upoznat sa svim bibliotekama koje koristiš.

Obzirom da u kodu sve naizgled kako treba, možda postoji problem u podešavanjima samog okruženja. Da li se ništa ne dešava ni kada pritisneš klik na mišu kada se otvori taj prozor? (to je koliko razumem poenta zadatka)

Jel možeš da mi pošalješ link gde si našao ovaj zadatak?

Zdravo,

Otkrio sam da se u stvari crta, ali posle baš kratkog vremena se celo platno komponente izbriše da se čak ni ne vidi na ekranu za trenutak. Samo ponekad se može videti pravougaonik (ram) za jedan frejm.

To je prvi zadatak sa kraja lekcije.

Petlja

Pozdrav,
Nikola