Problem sa Python zadatkom

Zdravo. Imam problem sa dva zadatka sa okruznog takmicenja a oni glase ovako pa ako netko ima neku ideju rjesavanja, neka mi pomogne. :smiley:
Jednom davno postojala je djecja igra zvana “Care, care, gospodare, koliko ima sati?”. Za detalje o igri pitaj Google ili svoje roditelje. Jedan igrac koji je bio “Car” doslovno je shvatio da ga pitaju koliko je sati i svoj odgovor uvijek formulirao u obliku “X minuta do Y sati”. Npr.“Care, care, gospodare, koliko je sati? 23 minute do 11 sati”.
Napiši program koji na osnovi Carevog odgovora odreduje i ispisuje koliko je tocno sati. Tocno vrijeme treba ispisati u standardnom obliku sat:minuta sa zapisom od dvije znamenke (npr. 12:54, 21:07, 04:15,…). Trazeno vrijeme i Y uvijek ce biti unutar istog dana. Napomena: jedan dan trace od 00:00 do 23:59.

Cao, ja sam nov ovde, pa nisam siguran da li je ovo dobar odgovor, ali da pokusam da ti pomognem.
da bi izvukao brojke iskoristi regex objekte. https://www.regular-expressions.info/

To u pythonu radis uz pomoc regex · PyPI

To ti je laksi nacin. E kao sto rekoh nov sam ovde, malo sam stariji i ne znam sta vam dozvoljvaju a sta ne na takmicenjima. Ima jos par nacina kojima mozes zavrsiti ovaj zadatak.