Problem sa prikazivanjem

U skoro svakom kvizu u Petljinim lekcijama vezanim za Džupiter vidim pitanja ako nisam ulogovan, a ako se ulogujem pitanja se uopšte ne pojavljuju (kad kliknem na Započni kviz).

Ova poruka je automatski generisana sa lokacije: Petlja

Poštovani slavko,

Da li možete da mi detaljnije opišete i stanje kada ste ulogovani i stanje kada niste.

Da li, kada kliknete na kviz, prvo dobijete dugmence “započni kviz” pre nego što možete da vidite pitanja. Da li se to dešava i kada ste ulogovani i kada niste?

Dodatno, da koji uređaj i koji browser koristite?

Srdačan pozdrav

Sada je sve u redu.

Naime, opet sam pokušao ulogovan da pokrenem kvizove iz Džupitera ali nisu se pokrenuli (klikom na Započni kviz pojavi se prazna stranica bez ikakvih pitanja). Onda sam hteo da proverim preostale kvizove (iz IKT-a kao i iz ostalih razreda) koji su se pokrenuli, pa sam nakon toga ponovo pokrenuo kvizove iz Džupitera i sada su se otvorili bez problema.

Inače, na laptopu se to dešavalo (Lenovo, sa Windows 7), i u Google Chrome-u i u Operi, a kad je proradilo u jednom, proradilo je i u drugom.

1 Like

Drago mi je da je sve u redu. Ako se opet pojavi bug, pišite mi pa da probamo da ga uhvatimo i vidimo o čemu se radi.

Srdačan pozdrav