Prethodna takmicenja

Zasto u Areni nije moguce pristupiti ni prvom ni drugom krugu kvalifikacija u delu “Prethodna takmicenja”?

Zgodno bi bilo da moze da se proveri sta je tacno poslato.

Pozdrav,
Nele

1 Like

Postovani,
Slazem se sa vasim predlogom.
Bice omoguceno u toku ove nedelje.

Pozdrav,
Nenad

Super!

Hvala puno.

Pozdrav,
Nele

Pozdrav,

Probajte sada da pristupite takmicenju.
Ako uocite neku nepravilnost ili neki bug molim Vas da nas kontaktirate. :slight_smile:
Hvala jos jenom na predlogu.

N.

Nenade,

jos uvek ne vidim nista u prethodnim takmicenjima.

Username-ovi za koje sam probao su mila_susic i nina_susic. I jedna i druga su ucestvovale u obe prethodne runde kvalifikacija.

Pozdrav,
Nele

Jeste kliknuli na prethodna takmicenja?

A mora i da se klikne??? eehhhh…

salu na stranu, jesam kliknuo sam, probao refresh, shift + refresh, incognito mode. Sve bez uspeha.

Samo u aktivnim takmicenjima imam nesto. Buduca i prethodna su prazna.

Pozdrav,
Nele

Da li sada vidite? :slight_smile:

Da, sada vidim prethodna trakmicenja…ali…(uvek postoji neko ali…:frowning: )
kada kliknem na takmicenje dobijem poruku “Takmičenje je završeno i više mu nije moguće pristupiti.” Tako da ne mogu da pristupim ni zadacima ni poslatim source-ovima.

Pozdrav,
Nele

Sada bi napokon trebalo da radi.
Podesena su takmicenja iz ovog i prethodnog kruga da su vidljiva.

Super, sada je sve vidljivo. Hvala puno!!

Unapred se izvinjavam ali opet imam jedno ali :frowning:

mila_susic je na zadatku ruter dobila 40 poena, 1 test primer ima TLE. Isti kod skinut sa tog takmicanja sada vraca skor od 100 poena. Predpostavljam da je racunar “stucnuo” tokom testiranja tog test case-a.

Da li i kako moze da se zali za ovo? znam da broj poena ne igra neku ulogu u ovim kvalifikcijama ali detetu moze da znaci.

Hvala i pozdrav,
Nele

Na zalost ja ne mogu da uticem na rezultate. Napisite mail komisiji takprog.os@gmail.com. Kolege ce razmotriti jer sam preneo da resenje stvarno daje 100p. Samo posaljite mail kako bi bilo zvanicno.

Pozdrav,
Nenad

Ja još uvek dobijam poruku da nije moguće pristupiti takmičenjima.

Poslao sam email. Hvala puno na pomoci:)

Pozdrav,
Nele

Kom takmicenju pokusavate da pristupite?
Ovaj sistem radi samo za odabrana takmicenja za sada.

Ja na bilo koje kliknem napiše mi da je takmičenje završeno i da više nije moguće pristupiti. Pokušavam da pristupim ranijim takmičenjima za srednjoškolce.

1 Like

Pokušavam da pristupim takmičenjima iz poslednja dva kruga (rekli ste da bi to trebalo biti omogućeno). Takođe pokušavam samo originalna takmičenja, ne testiranja (mada nijedno neradi).

1 Like

Trenutno su podesena takmicenja za osnovce. Ako @mars odobri dozovlicemo i za srednju skolu. :slight_smile:

Nemanja, pretpostavljham da bi i ti zeleo za srednje skole?

Bilo bi dobro da moze i za srednje skole. Nisam shvatio da je to samo za osnovce.