Predstavljanje članova

Dobrodošli još jednom na Algoru, drago nam je da ste postali deo naše nove zajednice!

Voleli bismo da vas bolje upoznamo, i ovo je prava tema da nam se predstavite. Recite nam odakle ste? Kada i kako ste počeli da se bavite programiranjem, ili tek počinjete da učite? :slight_smile:

Šta očekujete od Algore i Petlja portala, i kako možemo da vam pomognemo da napredujete? Da li imate neke ideje za unapređenje portala?

Slobodno nam pišite, nadamo se da ćete na ovom forumu dobiti odgovore na sve vaše nedoumice.

Cao svima ja dolazim iz Cacka. Poceo sam da se bavim programiranjem u osnovnoj skoli kad mi je bilo dosadno kuci i tako. Od petlje algore i tako toga ocekujem da vidim ove algoritme malo i da osvojim neko mesto ako bog da na takmicenju pa da ne radim prijemni eto hvala pozdrav.

1 Like

Nadamo se da ti Petlja pomaže već u tome :slight_smile:

Hvala što si aktivirao temu, sada kada Algora ima malo više aktivnih članova, nadam se da će se i ostali predstaviti ovde :slight_smile:

Hej svi,
Ja sam iz Beograda-Zemuna.
Imam 12 godina(sad punim u julu 13),i poceo sam da se bavim programiranjem sa 9 godina,u skoli programiranja SystemPro,i nikad nisam mislio da je ovako zanimljivo.
Od Algore i Petlje ocekujem da daju sto vise zadataka da mogu da se spremam za takmicenja kao i prosle godine.Hvala sto ste napravili platformu…POZDRAV!!!:grinning::grinning::grinning::grin::grin::grin:

5 Likes

Hi,
I am Mike Mirzayanov. I am from Russia, and I come from Codeforces.
I really like your work, and I think that competitions in Serbia are very well organized.
The IOI system of programming contest is good, but I personally think that system on Codeforces is better, so I would like to invite you to come to this site http://codeforces.com/. There you have very good problems and competitions which can be useful for preparations for upcoming contests in Serbia.

7 Likes

Dear Mike,

Thank you for your kind words and your website suggestion. We’re definitely not strangers to other resources when it comes to learning and preparing for competitions. We’re doing our best here to develop suitable materials and, to be honest, I think we’re doing a pretty good job. Nevertheless, we encourage everybody who wants to learn to as many viable sources as possible. Having said that, I agree that Codeforces can provide valuable learning and practicing materials for our members. Thanks again for the suggestion!

3 Likes

image

10 Likes