Predlog za vremenska ograničenja

Dok radim u zbirci, primećujem da ima gomila zadataka kod kojih je MNOGO teže, a možda i nemoguće, ispuniti vremenski limit u python-u. Zato mislim da bi možda moglo da se napravi da, ako radite u python-u, imate npr. 3 puta više vremena za zadatak(u zavisnosti od tipa zadatka). Znam da nije lako sve to odrediti kad već ima toliko zadataka, ali barem autori mogu da čim naprave nove zadatke ubace te stvari u njih.
(Takođe, mada to nije tema posta, ima zadataka koji su u python-u uzasno laki, npr. kao onaj u kom se sortira lista( što se rešava sa prostim sorted(l) u python-u).

Da li mozes da mi kazes u kojoj zbirci nailazis na problem? (verujem da je napredni nivo ali da budem siguran)
Vremenska efikasnost kod pythona jeste problem .
Problem je sto vremenska ogranicenja nisu po programskom jeziku vec su za sve jezike i onda dolazimo do ovakvih problema.

Slican problem postoji sa javom koja po defaultu trosi 100ms samo da bi run krenuo.

U jednom trenutku zbirke ce biti razdvojene po programskim jezicima (sto je i najrealnije resenje) pa ce i vremenska ogranicenja biti specificna za svaku zbirku.

Napredni nivo je.