Pohvala za kvalifikacije

Čestitke na organizovanim kvalifikacijama i zadacima i za OŠ i SŠ. I za Petlju i za Komisije.

I ja ne bih bio ja da ne dodam neku sugestiju :slight_smile:

Što se tiče Petlje ne znam sada, sve je super, interfejs je pregledan, za sada mi ne pada na pamet neka nova sugestija :slight_smile:

Što se tiče @Komisija i @Komisija_OS isto sve super. Zadaci razumljivi, težina zadataka kako treba (od prostih ka složenima), naročito je dobro što uz svaki tekst zadatka ima više primera sa detaljnim objašnjenjima dobijenih rešenja - to pomaže učenicima da shvate postavku zadataka.
Pada mi na pamet samo jedna mala sugestija: Ili da se poveća broj test primera za koje učenici imaju feedback (vidljivi rezultat testiranja) sa minimum jednom “začkoljicom” odnosno posebnim slučajem, ili da se bar jedna od postojećih “začkoljica” ubaci u vidljive test primere. Čisto da učenici koji nisu toliko iskusni počnu da obraćaju pažnju na posebne slučajeve.

Sve u svemu samo tako nastavite, odlično urađene kvalifikacije, obično (kao i svugde) se ljudi javljaju samo kada uvide neki problem a kada sve “fercera” kako treba nemaju potrebu za javljanjem. Želim vam da nastavite sa dobrim radom

1 Like

Poštovani,

Hvala vam puno na čestitkama i lepim rečima :slight_smile: Drago mi je da ste zadovoljni i našim radom kao i radom kolega iz Komisije.

Hvala vam što ste izdvojili vreme da svoje zadovoljstvo i iskažete, jer kao što ste i sami naveli, nije česta situacija da se ljudi javljaju sa ovakvim stvarima. Budite sigurni da su nam ovakvi postovi od velikog značaja.

Ukoliko nekada budete ipak imali neke sugestije kako da mi iz Fondacije Petlja unapredimo vaše iskustvo, budite slobodni da nam pišete i mi ćemo dati sve od sebe da to i ispoštujemo :slight_smile:

Srdačan pozdrav,

David

Hvala vam puno na komentarima i pohvalama u ime komisije, kao što je rekao kolega iz Petlje, nije česta stvar i znači nam. Razmotrićemo Vaše komentare sledeće godine pred kvalifikacije (ostatak sezone bi svakako trebalo da ima javne primere). Pozdrav!

1 Like