Pitanje za takmicenje

O kom takmičenju se radi?

Okruzno ove godine

Poruka:

Ovako, znaci sad ne znam koliko ovo pitanje zvuci glupo jer stvarno prvi put idem na takmicenje, ali, ja sam na takmicenju uradio dosta fajlova, ali sam 99% siguran da sam ostavio pravi kod za zadatke.
E sad ovako, za prvi zadatak, imao sam kod 1300 linija ispisanih, imao sam i kodove neke od 300, 500 i 700 linija, ali sam 99% siguran da sam ostavio kod od 1300 linija, ali kada skinem svoj kod na Source kodove, kod mi je prekinut bukvalno na pola, znaci bukvalno mi je prekinut kod na pola. Zavrsava se sa ’ h1 := 26 - ’ , znaci bukvalno mi se tu zavrsava kod, a ja NIKAD nisam i nikad ne bih compilovao kod tada da bi ostao tako zapamcen. Na rezultate pise da imam svuda CE, a trebalo bi da pise barem WA, ili makar RTE, da je do mene. Da li postoji neko ogranicenje koliko veliki kod moze da bude, i zasto imam dva fajla u tom zadatku? Kad sam ostavio samo jedan na kraju ? I za drugi zadatak isto imam dva koda, ali tu su ispisani bas onako kako sam ih ostavio. Da li sada treba da se zalim ili je do mene ?

Moguce da je komisija stavila ogranicenje da source fajlovi ne mogu biti veci od 8 megabajta

Mislis 8 KILObajta, i da, fajl mi je tacko 8192 bajta, ali NIGDE NIGDE NIGDE ne pise da je ogranicenje 8kb. NIGDE.

To jeste da ne pise. Al brate 1300, toliko linija nece da napise onaj ko bude 1. na srpskoj olimpijadi kroz ceo ciklus ako se oduzmu kvalifikacije :grin: Verovatno nisu ocekivali ovako nesto

1 Like

@djokatru ispravice ti mzd, ali ko zna sta ti radi kod od toliko linija lol, ustv ako si A onda mzd

Da, jeste cudno 1300 linija, ali naso sam resenje koje radi(doduse ne za sve test primere :D, ali po mojoj proceni za oko 90% test primera radi), i nasao sam nacin da to uradim, samo sam nekoliko puta isao copy - paste(, jer takve stvari mislim da ne mogu da idu u podprogramima. U pitanju za prvi zadatak za B kategoriju sa stringovima. Ako mi priznaju to ce mozda da mi obezbedi prolazak, ali svejedno i da mi ne obezbedi, necu da mi stoji CE, kad sam i za vreme takmicenja listao one papire i NIGDE nije pisalo da moze ogranicen broj linija, ili ogranicena memorija(a da nije RAM), a na ovom sistemu za takmicenje, ogranicenje za fajl je 100kb. Puko sam sad, svuda sam gledao, opet u papirima na sistemu za takmicenja, cak sam i ceo pravilnik izlistao nigde ne pise da je ogranicena memorija !

Moguce je da si prekoracio limit u velicini koda. Mi imamo orginalni fajl. Posalji zalbu i navedi okrug, sifru i sve detalje koji mogu da budu vazni.