Offline materijali

Poštovani, da li je moguće dobiti nove offline materijale, za kreirane kabinete tj. net.kabinet

Postovani,

U na koji format offline materijala mislite? (kao html stranice ili neki drugi oblik?)

Pozdrav

Poštovani,
Na jednoj obuci sam dobio neke offline materijale ali ne znam gde mogu da ih preuzmem ponovo ili ukoliko imate offline materijale za net.kabinet bili bi idealno (bilo koja forma samo da može da radi bez interneta).
Napravio sam kabinete i koristim ih (mogu reći da je urađeno za svaku pohvalu), pratim napredovanja učenika, zadajem domaće zadatke… Međutim, u nekim isturenim odeljenima škola ima problema sa internetom, e sad da ne improvizujem da nekoliko časa radim u tom kabinetu koji sam kreirao a kad nema interneta da radim sa starim offline materijalima koji su se koristili pre net.kabinet-a bilo bi dobro ako mogu da se dobiju neki noviji offline materijali.
Srdačan pozdrav

Postovani,

Predlazem vam u tom slucaju da odete na petljin github ( Petlja · GitHub)
Na vrhu cete videti razrede. Nakon sto izaberete razred izabracete i materijal.

Kada udjete u jedan od materijala primeticete dugme “Code”. Klikom na to dugme imacete opciju da skinete zip file (sadrzaj ovog github repozitorijuma).

Nakon skidanja tog zip fajla u njemu postoji folder koji se zove docs. Tu mozete pronaci html verziju naseg materijala koja moze da se pokrece na racunarima bez koriscenja interneta.

Nadam se da Vam ovo resava problem. Ako imate jos pitanja slobodno pisite.

Srdacan pozdrav!

Hvala vam najlepše. To je ono što mi je potrebno.

1 Like