Obrisan takmicarski nalog

Takmicenje: Kvalifikacije za OS, 3 krug

Postovani, dete se ulogovalo kako bi krenulo da radi takmicenje. I postavljeno joj je pitanje da li ima manje ili vise od 16 godina. Odgovorila je da ima manje (sto je tacno jer ima 12 godina) i onda je dobila poruku da joj je nalog obrisan i vise ne moze da se uloguje.
Njen nalog je kreiran kao deciji nalog, sa moj naloga kao roditeljskog, i kada ja udjem u deo “nalozi vase dece” taj nalog jos uvek tamo postoji. njen nalog je mila_susic

Molim Vas za pomoc sto pre posto vreme za izradu tece :slight_smile:

Hvala i pozdrav,
Nele

@NenadMilutinovic, @mars ako mozete da pogledate o cemu se radi.

@JMmatf pogledaj sta se desava.

@nnelle Hvala na ukaznom propustu. Nalog mila_susic sada je aktivan. U slucaju da imate bilo kakav problem nalazim vam se na raspoloaganju.

Da li bih mogao da vas zamolim da mi ukratko opisete korake koje ste poduzeli otvarajuci ovaj nalog. Da li ste mozda na nekom od naloga pre ovog imali isto ono pitanje o godinama na koje ste preskocili da odgovorite i izlogovali se. Hvala unapred!

1 Like

Jovane, hvala na trudu, uspesno smo se ulogovali i Mila sada radi zadatke.

Na Milinom racunaru je bio registovan jos jedan nalog (milavila) i tacno to se desilo pre nego sto se ulogovala sa ovim takmicarskim nalogom. Ulogovala se na stari nalog, i zatvorila tab browsera kod pitanja o godinama i onda se ulogovala na takmicarski nalog.

Hvala vam.

Nele