Ne prikazuje se napredovanje svih učenika

Formirao sam grupu i kabinet sa kursem Računarska grafika…
Linkove za pridruživanje grupi i upis u kabinet sam prosledio učenicima, i oni su se priključili grupi, ali kada želim da pogledam napredovanje učenika, ne vide se svi učenici u spisku sa rezultatima dokle su stigli na kursu

Link ka zadatku ili odgovarajućoj stranici

Poštovani Bobane,

Vidim da se jedan učenik čeka da prihvati poziv za ulazak u kabinet. To možete videti na početnoj stranici kabineta, ako pored nekog naloga piše pending to znači da još nije prihvaćen pristup kabinetu.

Da li ima učenika koje ne vidite ni sa statusom pending ni na spisku rezultata?

Pozdrav Lazare,

Hvala na brzom odgovoru pre svega.

Ne mogu da pronadjem gde mogu da vidim status učenika da li čekaju. Evo slika kako se kod mene vide pojedini ekrani. Ako možeš malo detaljnije da mi objasniš kako i gde da vidim status učenika i kako da im dozvolim pristup kabinetu.

Ja sam im slao link za pristup, i mislio sam da automatski imaju dozvolu ako pristupaju preko linka.

PozdravSlika1 Slika2 Slika3 Slika4

Postovani Bobane,
Poslali ste im link za pristup kabinetu i grupi ili samo grupi?

Ako je druga opcija onda moraju da prihvate posebno u obavestenjima i pozivnicu za kabinet.

Da li bi ste mogli da mi kazete koji nalog ne vidite pa bih mogao da proverim status ucenika u tom kabinetu?

Srdacan pozdrav,
Nenad

Pozdrav Nenade, poslao sam im oba linka i za pristup grupi i za pristup kabinetu.
Ne vidim sledeće učenike:
301_r2gim_o3_u11@eprosveta.ac.rs
rajkovic - Dušan Rajković
StojimirMancic - Stjimir Mančić
301_r2gim_o3_u10
301_r2gim_o3_u3

image
ovo su korisnici koji nisu prihvatili poziv ka kabinetu.

Posto ovo nisu anonimni naloziv vec pravi nalozi korisnika oni mogu da prihvate poziv u kabinet u delu obavestenja.

Predlog za ubuduce je svakako da samo posaljete link ka kabinetu. (nalazi se na vrhu kada udjete u kabinet sa administratorske strane)
Ako ucenici ne uspeju da se snadju sa prihvatanjem pozivnica, postoji i drugo resenje ali hajde da prvo probaju ovako.

Slao sam ja link ka kabinetu više puta, i učenici kažu da su se pridružili kabinetu, jedino je problem što ja ne mogu da budem 100% siguran da su to uradili.
Interesuje me i kako mogu da vidim onakav prikaz kao na prvoj slici, gde se vidi status članova grupe ili kabineta

Sklonili smo zbog greske prikaz “statusa” onih koji nisu prihvatili.
Vraticemo do kraja nedelje i taj dodatni deo na prvom tabu admin prikaza.
Slobodno do tada mi pisite ako vam je potrebna informacija.

Pozdrav,
Nenad

U redu. Za sada ću da proveravam nekako da li su svi pristupili linku koji im je poslat.
Hvala