Logovanje na petlji i izrada testova

Код логовања ученика играм се са сваким налогом ученика - улогује се нормално и кад се покрене кабинет који имају са десне стране јавља да је гречка 404, па кад се врати корак назад па понови улазак у кабинет оно проради.
Код израде тестова које имам креиране и закачене у лекцији чим се отвори искочи прозор да се заврши тест или одустане и ништа не реагује сем тастера заврши.
Код прегледа тестова такође искаче прозор да ће уклонити питање из теста и реагује само тастер избриши

#### Link ka zadatku ili odgovarajućoj stranici
Pregled testa (petlja.org)

Zdravo,

Hvala vam što ste nam skrenuli pažnju na ovaj bag. Imali smo veće infrastrukturne promene na sajtu u poslednjih par dana i nije isključeno da je ovo posledica toga.

Svakako, prosledio sam ovo dev timu i javljam vam se čim budem imao povratne informacije od njih. Daćemo sve od sebe da ovo rešimo što pre.

Pozdrav,

David

Trebalo bi da smo sada sredili bag i da testovi sa kratkim pitanjima rade kako je predviđeno.

Problem sa kabinetima nismo uspeli da reprodukujemo. Da li biste možda mogli detaljnije da mi opišete kako nastaje problem?

I kod mene se javlja problem prilikom logovanja na takprog kao nastavnika korisničko ime zoranv i takođe učenik sa korisničkim imenom danko123. U prilogu sledi slika ekrana:

Zdravo,

Hvala što ste nam skrenuli pažnju na ovo, trebalo bi da smo sada otklonili problem i da možete da se ulogujete.

Pozdrav,

David

Sada je sve u redu. Još jednom hvala na angažovanju celom timu petlje.

1 Like

Nema na čemu, hvala vama što ste izdvojili vreme da nas kontaktirate.

Srdačan pozdrav,

David