Kvalifikacije za 8. razred

Poštovani,

Dobar dan. U delu atkivna takmičenja, meni i dalje ne postoje kvalifikacije 1. runda. Učenica sam 8. razreda.

Pozdrav,

Hvala unapred, Lima Andreev

Zdravo,

Vidimo da postoji problem i rešavamo ga. Ne brini, uskoro će se pojaviti u aktivnim takmičenjima.

Zdravo,

sada bi trebalo da se vidi takmičenje

Da vidi se, hvala puno.

1 Like

Poštovani,

Dobar dan.U delu aktivna takmičenja , meni i dalje ne postoje kvalifikacije 1.runda.Učenik sam osmog razreda.

Hvala unapred , Boris Kuridza

Zdravo,

Da li si se registrovao za takmičenje ovde https://takprog.petlja.org/osnovnaskola/registration ?

Ne uspevam da vidim tvoj nalog u registraciji. Ako jesi, zamolio bih te da mi pošalješ screenshot gde se vidi da si registrovan. Ako nisi, registruj se, javi da si se registrovao i dodaćemo te u takmičenje.

Srdačan pozdrav

Registrovao sam se sada.

Super, vidim te u registracijama.

Trebalo bi da sada možeš da vidiš takmičenje na arena.petlja.org među aktivnim takmičenjima.

Nikola2490 je pokusao da posalje poruku ovde, ali pise da nije autorizovan. On se isto registrovao za takmicenje za 8.razred OS.

Hvala unapred

Zdravo,

Trebalo bi da i on sada vidi takmičenje. Ako i dalje bude imao problema, neka mi piše na lazar.bojicic@petlja.org

Srdačan pozdrav

Brankica08 je pokusala da posalje poruku ovde, ali pise da nije autorizovana. Ona se isto registrovala za takmicenje za 8.razred OS.

Hvala unapred, Boris Kuridza. :grinning:

Zdravo,

Dodata je i ona :slight_smile: poslala mi je mail i rešili smo problem. @boris20081 ti hvala što si predstavnik naroda. Ako @Komisija_OS nekad reši da da uvede neku revijalnu nagradu za saradnički duh, kolegijalnost ili tako nešto, daću sve od sebe da ode tebi.

Srdačan pozdrav i srećno dalje na takmičenju i tebi i ostalima kojima si pomagao da se snađu :slight_smile:

2 Likes

Hvala Vam, trudim se da budem dobar drug i pomognem drugima
Srdacan Pozdrav!

2 Likes