Cpanel statistika i testovi

Poštovani,

imam dve sugestije. Prvo: kad gledam svoju grupu učenika, koji rade npr. Kratka pitanja iz Pythona, a želim da posle 10 min pogledam koliko zadataka je ko odradio, sa Refresh-ovanjem se postalja ponovo na “Sve grupe” i na “Takmičenja”. Bilo bi dobro da ostane i jedna i druga stavka, npr. 6-1 i “Kratka pitanja”, zbog vremena koje imamo u učionici…

Drugi savet: Kada pravim test za učenike iz nekoliko lekcija - i navedem npr 20 pitanja, obavezno mi sistem postavi bar dva ISTA , iako postavim koliko želim da bude u kom nivou… Ako može da se pitanja ne ponavljaju. Hvala unapred.

Česta pitanja

Poštovana,

Hvala Vam za sugestije. Što se tiče prve sugestije, mislim da ste potpuno u pravu, zogdnije je da se ne učitava svaki put. Prijaviću bug i pokušaćemo to da ispravimo.

Nisam siguran da sam najbolje razumeo drugi problem. Da li se generišu dve iste instance testa ili se samo ponove neka pitanja?

Ponavljaju se pitanja. Npr od 20 pitanja, jedno isto pitanje se generisalo dva puta a jedno čak tri puta. To mi se desilo i prošle godine.

Pozdrav i hvala na brzom odgovoru. Darina