Zatražite profesorski nalog

Poštovani,

Vaš nalog je obeležen kao profesorski. Hvala Vam na strpljenju!

1 Like

Poštovani,
Ne mogu da prijavim učenike za takmičenje, valjda nemam vaučer za profesorski nalog. Pomagajte!
Ljiljana Bojović

1 Like

Poštovana Ljiljana,
Vaš nalog je prebačen u profesorski. Probajte sada da prijavite učenike za takmičenje. Ako bude problema, stojim Vam na raspolaganju.

1 Like

Poštovana Ljiljana,
Problem takođe može biti u tome što je šifra koju treba da unesete odvojena od vašeg statusa na Peljta.org. Organizatori takmičenja šalju poštom šifre školama. Koristeći tu šifru, potvrdićete svoj status profesora za ovu takmičarsku sezonu i imaćete mogućnost da prijavljujete svoje učenike za takmičenje.

1 Like

Поштовање Лазаре,
Можете ли да ми омогућите професорски налог?
Хвала

1 Like

Poštovani Srđane,

I Vaš nalog je sada obeležen kao profesorski.

2 Likes

I dalje nemam vaučer kako bi moj nalog postao profesorski. I dalje nemam na kontrolnoj tabli polja Nalozi i Testovi

1 Like

Poštovana Snežana,

Trebalo bi da Vam nalog sada radi.

1 Like

Sada je uredu. Hvala.

1 Like

Treba mi vaucer za profesorski nalog.
Jovana

1 Like

Poštovana Jovana,
Vaš nalog je sada profesorski :slight_smile:

1 Like

Poštovani Lazare,
ipak u Kontrolnoj tabli ne vidim u meniju na levoj strani “Nalozi” i “Testovi”. Nisam dobio vaučer, mada vidim da nije ni potreban, Vi to nekako odradite bez njega. Nisam 12 dana otvarao nalog, možda je to razlog?
Poz. Branislav

1 Like

Poštovani Branislave,

Nisam siguran šta je bio problem, ali sada je svakako rešen. Vaš nalog je promenjen u profesorski. Hvala Vam na strpljenju i izvinite na čekanju.

1 Like

Poštovani,
Zamolila bih Vas da mi omogućite profesorski nalog.

Pozdrav,
Dragana Đurić

1 Like

Poštovana Dragana,

I Vaš nalog je sada profesorski.

1 Like

Poštovani,
Zamolila bih Vas da mi omogućite profesorski nalog.

Daniela Kostov Pejčev

1 Like

Poštovana Daniela,

Vaš nalog je prebačen u profesorski.

1 Like

Poštovani, potreban mi je vaučer za profesorski nalog. Zbog dužeg odsustva s posla, nisam bila u situaciji da prisustvujem obuci na kojoj su moje kolege dobile pomenuti vaučer. Jasmina Pejković

1 Like

Postovani,
nista se nije promenilo. Nema vaucera
Pozdrav

1 Like

Poštovana Aleksandra,

Vaš nalog je obeležen kao profesorski. Kada odete na svoj profil https://petlja.org/cpanel ispod polja grupe sa leve strane bi trebalo da vidite polje “Nalozi” i polje “Testovi”. Ako ih vidite to znači da je Vaš nalog profesorski.

1 Like