Pitanje u vezi rezultata

Ja ocekujem 0 poena a vi?

5 Likes

Ја сам поприлично задовољан (ово је моје прво такмичење из програмирања :grinning:) и надам се да ћу проћи даље! Очекујем негде између 100 и 150 бодова.

1 Like

Svaka cast. Tako sam ja ocekivao da cu osvojiti neko mesto na matematici pa evo me sad potpaljujem vatru pohvalom. Salim se, srecno druze bar ti osvoji nesto ako ja nisam mogao :smiley: Zao mi je samo one gospodje koja nam je dezurala koju sam udavio, od 2 do 6 sam je bar 20 puta pitao da proveri jesu li izasli rezultati iz matematike…

2 Likes

Хвала! Ех, десило се и мени у другом кругу квалификација да сам мислио да сам добро урадио па кад су дошли резултати оно 85 бодова :confused:, али добро. Видећемо кад изађу резултати :grin:.

1 Like

Najgora stvar, poslednje obavestenje je u vezi okruznog. Svaki put kad udjem na takprog cimnem se da su objavljeni rezultati, a tek onda pogledam datum…

Iako, istini na volju, nemam razloga za cekanje istih. :no_mouth:

1 Like

bilo bi dobro kad bi dodali RSS feed

Rezultati su objavljeni.
https://takprog.petlja.org/srednjaskola/post/60

1 Like

Zasto me nema na spisku.Radio sam takmicenje, stavio sam zadatke…gde mi je receno.Na spisku nema ni vecine mojih drugova koji su takodje radili takmicenje?

takodje se medju source kodovima nalazi i moj kod

Verovatno je okružna komisija pogrešno predala tvoje radove, vidi sa njima.

Koliku ocekujete granicu u A kategoriji

На листи нема никог из Сомбора, а засигурно знам да је радило тест бар 30 њих. Зашто нисмо на листи?

Ja sam se obratio putem emaila sto se tice pogresne sifre koja mi je data. Da li ce ovo mozda biti ipravljeno? Takodje nema nikog iz naseg okruga

Zato što ste B kategorija, ima vas 39 ako sam dobro izbrojao.

1 Like

Ima opcija Count u excelu ne mora da brojis.

5 Likes

Koliko njih po pravilu treba da prodje iz A kategorije

Сад видим да има и Б категорија. Са колико бодова се пролази?

To mislis na B kategoriju?

Pa koliko vidim, prosle godine je proslo po malo vise od 80 takmicara u obe kategorije. Tako da je verovatno to neki broj koji ce proci i ove godine nadam se.

1 Like

Ne radi testiranje. Samo prvi primer ocenjuje