O kategoriji "Zbornica"

Ovo je kutak za nastavnike i profesore, za sve vaše diskusije, probleme, iskustva… Petlja ne moze da ostvari svoj cilj bez vaše pomoći!

1 Like

Poštovani, treba mi vaučer za profesorski nalog!
Zahvaljujem unapred!

Postovani, potreban mi je vaucer za pristup profesorskom nalogu.
Hvala!

Poštovani,
Osnovna škola Vasa Pelagić iz Leskovca je od ove godine domaćin opštinskog i okružnog takmičenja iz Informatike koje organizuje DMS. Zbog toga mi je potrebno da mi omogućite da mogu da uploadujem zadatke učenika po završetku takmičenja, pošto sam ja predsednik komisije na tom takmičenju. Ujedno bih vas zamolio za otvaranje profesorskog naloga.
Nastavnik Informatike Bojan Krstić
OŠ Vasa Pelagić Leskovac

Poštovani,
Duboko sam razočaran na način kako se odvija uvodjenje informatike u osnovnim školama.
Na jedinom seminaru (koji faktički organizuje DMS), teme su bile oskudne i uglavnom orjentisane na takmičenje. Da bude stvar gora, od nas petnaestak iz grupe na predavanjima, ja sam bio jedini predstavnik osnovnih škola (ostalo su bili profesori gimnazija). Predavači su komentarisali kako je jako mali broj takmičara i da ih ima oko 500 ukupno na nivou cele Srbije. Šta govori ovo? Na predavanju Milene Marić, ostavio sam email adresu (koju je ona tražila), kako bih dobio odogovre na neka pitanja. Naravno, nikada mi se nije javio niti jedan član Petlje. Stvarno ne znam gde jedan nastavnik može da postavi pitanje i dobije odgovor, niti gde mi možemo da kažemo naše mišljenje o izboru programa i težine (npr. pygame treba izbaciti)?
P.S. Pogledajte koliko ljudi pišu postove na vašem forumu (trebalo bi da je pun jer ih informatičari koriste).
P.P.S. Prestanite da nam šaljete ljude koji treba da nas obučavaju, a da veze sa vezom nemaju.

Naravno, sve ovo je bitno ako vam je stalo do nas !