Kako se šalje zadatak na automatsko ocenjivanje?

Kliknite na ovaj tekst da biste videli primer kroz animirani gif kako taj proces izgleda.

Link ne radi :confused:

Link ne radi… @teo

Da, ovo je gif koji je prikazivao stari BubbleBee, tako da treba jopet da odradimo ovo :slight_smile: Hvala na javljanju!

@lazar_vojicic_1994 jel mozes pls, kad stignes, da ubacis par skrin shot-ova koji ovo ilustruju? Hvala!

Naravno, nema problema :smiley:
Kada odaberete zadatak, pod uslovom da ste ulogovani, ispod teksta zadatka i informacija o zadatku trebalo bi da se pojavi ovako nesto:

Tu mozemo da izaberemo programski jezik i da unesemo kod. Ja sam npr. izabrao C# i prekopirao kod u ovaj mali editor(nisam cak ni isao preko ovog dugmeta Ucitaj vec samo obican copy-paste).
Nakon toga kliknite na dugme Posalji. Ako je sve u redu, pored dugmeta Posalji cete dobiti zelenu poruku da je sve u redu, a u suprotnom ako ima gresaka u kodu ili se u editoru nalazi nesto bezveze, ispisace se poruka crvenom bojom.
Nakon toga na dnu strane bi trebalo da se pojavi spisak poslatih resenja bilo da su ona ispravno zapisana ili ne. Evo i slike na kojoj su prikazana oba slucaja:

Klikom na dugme Posalji, resenje je poslato i ako je zadatak tacan, sa desne strane mozemo da vidimo u delu “Problem resili” spisak svih ulogovanih korisnika koji su resili problem. Moj nalog je lazar_vojicic_1994, prema tome sve je u redu :slight_smile:

1 Like