BubbleBee 2.0 - funkcionalnosti, problemi, komentari

Radimo na novoj verziji BubbleBee dela Petlje. Zeleli bi smo da čujemo koje su to stvari koje su vam najviše smetale, koje stvari su nedostajale, šta je po vama najvažnije unaprediti ili bilo kakav feedback :slight_smile:
Ako imate bilo kakve ideje, komentare, zahteve, pozivamo vas da ih ovde podelite kako bi napravili što bolju platformu za vas.

Tim Petlja

2 Likes

Naisao sam na problem u vezi sa vasim grader-om. Vise puta je preskocio moj kod ne pregledavsi ga. Danas sam postavio kod 6 puta i nijednom mi nije pregledao. Status polje je prazno.

1 Like

Bilo bi dobro da uz svaki zadatak pisu vremenska i memorijska ogranicenja.

Da, ovo primetih i ja juce. @zmajcek jel mozes ovo da pogledas?

Zar to nema kad kliknes na info karticu?

Inace, slazem se da je info kartica skrivena prilicno i da to treba da menjamo :slight_smile:

Uh, u pravu si…Navikao sam da odmah tu negde pise…

mlos315,nije grejder nego si verovatno napravio visak koda,inace to se i meni desilo pa sam obrisao visak koda.:wink:

Mozete li molim vas da dodate resenje zadatka i pre kompajlanja,jer tako mozemo da znamo kako se nesto radi i da primenimo u drugim zadacima,

Hvala

1 Like

Imas i memorisko i vremensko ogranicenje na info kartici :slight_smile:

Nemam nikakvog viska u kodu. :confused:

Proslo mi je sad sve. Ne znam da li ste ispravili gresku ili mu je samo trebalo vise vremena :slight_smile:

Trebalo mu je samo više vremena :slight_smile:

Bilo bi korisno kada bi uz zadatak bilo i resenja(u svim ponudjenim jezicima).

Sprdalo,bas tako!:grin:

Ja samo puno puta uradio tacno test i ne pise da sam polozio. Zasto ?

Imate gresku u vezi sa grader-om. Isti kod upload-ujem vise puta i svaki put je razlicit rezultat. Jednom mi pise da su mi tacna 4 od 5, a jednom nece nista. :frowning:

@milos315 molim te otvori novu temu i podeli vise informacija. Koji zadatak radis? Daj neke screenshotove itd. :slight_smile:

@sprdalo i @dusan53 da bismo imali resenja u svim ponudjenim jezicima bilo bi potrebno veoma mnogo vremena sa strane autora zadataka. Ono sto za sad radimo je da Zbirka (na BubbleBee) ima resenja u C# i C++ (mozda nekad bude bilo i Python resenje). Razmisljamo kako ova resenja da podelimo sa korisnicima, da li nakon N pokusaja resavanja ili nekako drugacije. Jedan deo autora smatra da nije pedagoski imati izlozena resenja jer bi mnogi korisnici onda samo citali resenja, a opet sa druge strane znamo da se nekad najbolje i uci kroz citanje resenja. No, ne brinite, mislimo o tome, i bice u nekom trenutku ovo reseno tako da mozete brze da napredujete :slight_smile:

Možda sam manjina, i ne znam da li ste mislili i na dizajn ‘primedbe’, ali bih svakako voleo nešto jednostavnije, sličnije Petlji i Algori, pozadina ume da bode oči. Takođe, volim kada su zadaci lepo podeljeni po kategorijama (poput HackerEartha).

4 Likes

dodajte

  • rang listu broja rešenih zadataka poput codeforces
  • beđževe
  • procenat rešenih zadataka iz određene oblasti

Tj. gejmifikujte sajt

2 Likes